Logo Wi-Fi Logo sítě Ho-So (Hostivice - Sobín)

Přístupové body

AP Sobín
Adresa Bojkovická 104, Sobín
essid CZFree.Net.Sobin
Kanál 12
Správce IJK
Více informací
AP Hostivice
Adresa V Čekale 387, Hostivice
essid CZFree.Net.Hostivice
Kanál 1
Správce Divoch
Více informací
AP Hostivice Nádraží
Adresa Havlíčkova 168,Hostivice
essid CZFree.Net.Hostivice-Nadrazi
Kanál 5
Správce Peat
Více informací
AP Hostivice Dělnická
Adresa Dělnická 851, Hostivice
essid CZFree.Net.Hostivice-Delnicka
Kanál 2
Správce Hostivin
Více informací
AP Hostivice Vilky
Adresa Zachařova 2330, Hostivice
essid CZFree.Net.Hostivice-Vilky
Kanál 13
Správce Desper
Více informací

Menu

Úvod Novinky Informace pro zájemce Internet Přístupové body AP Sobín AP Hostivice AP Hostivice Nádraží AP Hostivice Dělnická AP Hostivice Vilky Mapa Fotogalerie Test rychlosti Odkazy Kontakty

Přihlášení

Nepřihlášený uživatel


Novinky

  • 15. června 2008: Infrastruktura v bodě Hostivice - Dělnická byla kompletně modernizována. Byl instalován nový páteřní spoj (přímo do Pe3nské sítě), podstatně navýšeny přenosové kapacity a instalovány vysílače v pásmu 5GHz, které umožňují připojení vyššími rychlostmi. Zájemci o upgrade z 2,4GHz mohou kontaktovat infolinku na Pe3nách, kde jim poradí, jak postupovat. Vzhledem k odlišné topologii a nové výstavbě v Hostivicích není momentálně bod Dělnická přímo propojen s HoSo. Možnost opětovného propojení budeme výhledově řešit.
  • 06. října 2006: Bod Hostivice - Nádraží byl kompletně modernizován a připojen rychlejší technologií přímo na centrální bod Hostivice. Stávající spoj na Sobín zůstane zachován jako záložní. Celkovou investicí cca 30 tis. Kč se tím byla výrazně navýšena kapacita přípojného bodu a páteřní linky. Stávající uživatelé připojení na Nádraží budou mít brzy možnost upgrade zařízení na vyšší rychlost, kterou umožňuje pásmo 5,5GHz.
Více novinek

Divoch, © CZF HoSo, 2003-2017